Zašto obučavamo radnike da budu preduzetnici, kad možda odu nakon obuke? | #90
Obučiš kolege da budu preduzetnici, a oni onda odu i osnuju svoje kompanije. Tačno, i ja sam čak ponosan na to. U ovoj epizodi ću vam objasniti šta se krije iza toga.