Izdvojili smo 118.000 € za isplatu bonusa radnicima | #110
Doneli smo odluku da izdvojimo 118.000 € za isplatu bonusa našim radnicima.Zašto to radimo? Zašto sada, zar nije kriza? Da li će svi dobiti istu sumu? Da li će se to ponavljati svake godine?Ova...